/Files/images/напр.jpg

/Files/images/metodichna_robota.jpg

Педагогічний колектив разом з батьками та громадськістю закладу дошкільної освіти в новому навчальному році спрямує свою діяльність створення безпечного, комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу, на подальше забезпечення методичного та психолого-педагогічного супроводу реалізації Державного стандарту дошкільної освіти, визначених у Базовому компоненті дошкільної освіти, забезпечення пріоритетного розвитку та функціонування української мови як державної та визначить такі пріоритети на 2023/2024 навчальний рік:

1. Оптимізувати різноманітні форми дистанційного спілкування з батьками шляхом налагодження партнерської взаємодії з родинами вихованців.

2. Удосконалювати форми, зміст і методи розвитку формування у дітей дошкільного віку навичок здорового способу життя шляхом здійснення комплексного підходу до організації безпечного освітнього середовища.

3. Активізувати роботу щодо формування у дошкільників передумов національної свідомості, удосконалення культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів.

4. Продовжити роботу щодо наступність та взаємодію в педпроцесі закладу дошкільної освіти та початкової школи як єдиної динамічної та перспективної системи спрямованої на безкризовий перехід до школи в умовах освітньої реформи «Нова українська школа»

Робота методичного кабінету:

МЕТА: створення необхідного програмово-методичного забезпечення спрямованного на освітньо - виховний процес, надання методичної допомоги педагогам закладу з питань здобуття якісної освіти дітей 5-ти річного віку та реалізацію освітньої роботи з дітьми через програму виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», розповсюдження новинок наукової, педагогічної та методичної літератури.

Перелік рекомендованої МОН начальної літератури на 2023/2024 навчальний рік